Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UMOWY NA OZE - DYŻURY PRACOWNIKÓW

Zapraszamy mieszkańców Gminy Łochów, którzy wybrali następujące zestawy instalacji odnawialnych źródeł energii do podpisywania umów:

 

  • Kolektory słoneczne,
  • Piece na biomasę,
  • Kolektory słoneczne + piece na biomasę,

Pracownicy Urzędu Miejskiego czekają na Państwa od poniedziałku do czwartku od godz. 9:00 do godz. 15:00 (pokój 213, II piętro) i w każdy piątek lipca br. od godz. 9:00 do godz. 19:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łochowie (I piętro).

Osoby, które wybrały panele fotowoltaiczne prosimy o cierpliwośc, termin podpisywania umów bedzie podany na stronie Gminy Łochów.

04.07.2018
więcej

AKTYWIZACJA SOŁECTW W GMINIE ŁOCHÓW

Dnia 29 czerwca 2018 r. w Siedlcach , Burmistrz Łochowa – Robert Gołaszewski oraz Skarbnik Gminy Łochów- Maria Komuda podpisali dwie umowy na udzielenie dotacji ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2018”

04.07.2018
więcej

spotkanie informacyjne na temat opracowania koncepcji przebiegu przyszłej obwodnicy Łochowa

02.07.2018
więcej

Uwaga Rolnicy!

Burmistrz Łochowa informuje, że zgodnie z danymi z Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej w Polsce prowadzonego przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach (IUNG) w Gminie Łochów kryterium suszy zostało przekroczone. W związku z powyższym rolnicy, którzy stwierdzili szkody w swoich uprawach rolnych na skutek suszy mogą składać wnioski o oszacowanie szkód.

02.07.2018
więcej

INFORMACJA DLA HODOWCÓW TRZODY CHLEWNEJ DOTYCZĄCA AFRYKAŃSKIEGO POMORU ŚWIŃ

Co to jest afrykański pomór świń?

Afrykański pomór (ASF) to szybko szerząca się choroba wirusowa, na którą podatne są świnie domowe oraz dziki. Ludzie nie są wrażliwi na zakażenie wirusem ASF w związku, z czym choroba ta nie stwarza zagrożenia dla ich zdrowia i życia.

28.06.2018
więcej