Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łochowie

c1a00105a1ea64992ff5bd0c32459d24.JPG

Uniwersytet Trzeciego Wieku po raz pierwszy w Łochowie otwarto 2 października 2014r. w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie. W pierwszy dzień roku studenckiego 35 osób dorosłych otrzymało do rąk własnych legitymację studencką oraz indeks. Od tej chwili mogą uczęszczać na zajęcia z filofofii, zdrowia, informatyki, angielskiego, zajęć ruchowych, takich jak aerobik, taniec towarzyski, plastyka (haft, witraż, rzźeba, malarstwo), wyjazdy na basen, do kina, teatru, wycieczki edukacyjno-krajoznawcze oraz wiele innych ciekawych zajęć odpowiadającym pasji i zamiłowaniom studentom.

Ciekawy wykład inauguracyjny poprowadził Andrzej Rola-Stężycki na temat pochodzenia nazwisk. Na zakończenie poprosił słuchaczy o pytania, kto był ciekaw pochodzenia swojego nazwiska, mógł  dowiedzieć się wiele ciekawostek o swoim pochodzeniu.

Uniwersytet Trzeciego Wieku to zajęcia dla ciekawskich, nie cierpiących nudy i monotonii. Zapraszamy więc każdego, kto chce w grupie zmienić choć odrobinę swoje życie i nadać mu barw.

autor: A.Szcześnik