Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

„Bliżej rynku pracy”


ostatnai modyfikacja: 12.05.2017
dodane: 16.08.2016

 

 

Fundacja Edukacji Nowoczesnej ogłasza rekrutację do projektu aktywizującego zawodowo osoby z niepełnosprawnością „Bliżej rynku pracy”, współfinansowanego przez PFRON. Do projektu zapraszamy dorosłe, nieaktywne zawodowo osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności zamieszkałe na terenie województwa Mazowieckiego.

 

http://fen.net.pl/projekt-aktywizacyjny-blizej-rynku-pracy/

 

W ramach projektu oferujemy:

  • specjalistyczne doradztwo zawodowe
  • warsztaty aktywizacji społeczno-zawodowej
  • trening pracy
  • pośrednictwo pracy
  • staże zawodowe
  • szkolenia zawodowe

Zapewniamy ponadto:

  • stypendia stażowe
  • wyżywienie podczas zajęć grupowych
  • materiały szkoleniowe

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości