Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Granice obwodów szkół podstawowych w Łochowie


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 17.02.2017

W związku z podjętą uchwałą Nr XXXIX/273/217 w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych wraz z oddziałami przedszkolnymi i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego Rada Miejska  przegłosowała nowe granice obwodów szkolnych dla miasta Łochowa:

W związku z podjętą uchwałą Nr XXXIX/273/217 w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych wraz z oddziałami przedszkolnymi i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego Rada Miejska  przegłosowała nowe granice obwodów szkolnych dla miasta Łochowa:

 

 

 

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości