Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Kapituła Medalu H. i I.J. Paderewskich zaprasza Państwa do zgłaszania kandydatur


ostatnai modyfikacja: 04.11.2016
dodane: 31.10.2016

 

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Łochów,

 

Kapituła Medalu Heleny i  Ignacego Paderewskich zaprasza Państwa do zgłaszania kandydatur do tegorocznej edycji medalu w kategorii  ,,Samorządowiec Roku”. 

W niniejszej kategorii można  zgłaszać osoby związane z samorządem terytorialnym z terenu Gminy Łochów: członków samorządu, osoby sprawujące funkcje w samorządzie (radni gminni i powiatowi, sołtysi, członkowie rad sołeckich), pracowników instytucji samorządowych.

W zgłaszaniu kandydatów mogą brać udział mieszkańcy Gminy Łochów. Zgłoszenia wraz z krótkim uzasadnieniem i wskazaniem danych do kontaktu,  należy przesyłać na adres e-mail: kapitula.medal@lochow.pl, lub składać w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Łochowie do dnia 31.10.2016 r.

Medale, wzorem lat ubiegłych,  będą wręczane na uroczystej sesji Rady Miejskiej w Łochowie w dniu 11 listopada 2016 r.

 

Medal Paderewskich

 

 

 

 

 

 

 

autor: M.Dybka


przejdź do archiwum wiadomości