Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Konkurs na logo rozstrzygnięty


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 13.02.2018

Uprzejmie informujemy, że konkurs na logo/znak graficzny „Zakochaj się w Łochowie” został rozstrzygnięty.

Komisja konkursowa w składzie Alina Grądzka  – przewodniczący oraz członkowie komisji: Małgorzata Łotarska, Katarzyna Kulik, Elżbieta Pietrzak, Aneta Kowalczyk, Jolanta Abramczyk i Artur Lis dokonała rozstrzygnięcia ogłoszonego konkursu na opracowanie projektu graficznego „Zakochaj się w Łochowie”.

Celem konkursu było uzyskanie zaprojektowanego znaku graficznego, które będzie wykorzystywane jako znak umieszczany na szeroko rozumianych materiałach promocyjnych i akcydensach reklamowych Gminy Łochów. W konkursie wzięło udział 10 projektów złożonych w terminie.

Po przeprowadzeniu oceny projektów spełniających wymagania Regulaminu Konkursu, Komisja Konkursowa stosunkiem głosów 4/3, wybrała projekt wykonany przez Pana Sebastiana Gałązkę.

Gratulujemy!!

Poniżej przedstawiamy Państwu zwycięski projekt

 

Projekty, które nie wygrały są do odebrania w Urzędzie Miejskim w Łochowie w Biurze Obsługi Mieszkańca (parter) Aleja Pokoju 75 07-130 Łochów, do dnia 30 marca 2018 r., lub na wniosek autora projekt odeślemy pocztą.

 

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości