Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Nowe wiadukty w Łochowie


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 19.05.2017

Dziś  (19 maja 2017) w obecności Burmistrza Łochowa Roberta Gołaszewskiego,  PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę wartą ponad 34 mln. zł. na budowę  2 wiaduktów w Łochowie (Jasiorówka) i w Toporze na terenie Gminy Stoczek.  Wykonawcą inwestycji jest firma BUDREX-KOBI.

 Nowy wiadukt drogowy połączy dwie części miasta (północną z południową) oraz zapewni płynniejszy i bezpieczny dojazd drogą powiatową w kierunku  Sadownego. Lokalizację ustalono nad linią kolejową Warszawa – Białystok (nr 6) w ciągu drogi krajowej nr 50, w pobliżu skrzyżowania DK nr 50 z ul. Przemysłową. To kolejne istotne ułatwienie w systemie komunikacji miasta. Dla podróżnych kierujących się DK 50 w stronę Ostrowii Mazowieckiej ułatwieniem będzie wiadukt w miejscowości Topór.

 

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości