Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Piękny jubileusz 103. urodzin w towarzystwie TV


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 22.09.2017

Niecodzienną uroczystość obchodziła Pani Genowefa Szczapa. Seniorka rodu świętowała uroczyście swoje urodziny. Okazja ku temu była bardzo wyjątkowa, ponieważ nasza Czcigodna Jubilatka w dniu 20 września 2017 roku ukończyła 103 lata!.

Dzień ten Jubilatka spędziła w gronie rodziny i przybyłych gości.

Życzenia Szanownej Jubilatce złożyli: Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Beata Kokosza, Wiceburmistrz Małgorzata Łotarska , Sekretarz Gminy Łochów Katarzyna Kulik, przekazując na ręce Pani Genowefy kwiaty,  prezent oraz list gratulacyjny.

„Dostojna Jubilatko!

Tak wzniosła i wyjątkowa chwila jaką jest 103 rocznica urodzin

nie zdarza się często w naszej gminie.

Dar, którego Pani doświadcza jest skarbnicą i drogocennym dziedzictwem

dla naszych pokoleń a szczególną wartość stanowi dla Pani najbliższych osób.

Dane było Pani przeżyć ponad wiek w naszej polskiej historii,

doświadczyć trudów i radości z nim związanych.

Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków.

Ten, niecodzienny Jubileusz to dla nas moment,

w którym chcemy Pani podziękować za wszelkie trudy i owoce minionych 103 lat,

a przede wszystkim złożyć najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia dobrego zdrowia,

spokoju, szacunku i życzliwości na dalsze długie lata życia.”

Do urodzinowych życzeń dołączyła się również ekipa Telewizji Polskiej, która zawitała do Pani Genowefy aby zrobić z nią wywiad. Na pytanie o receptę na długowieczność Jubilatka odpowiedziała: Nie myśleć o śmierci, kładę się spać i nie wiem czy wstanę nazajutrz ale budzę się rano i żyję.”

Pani Genowefie gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych.

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości