Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Postępowanie przetargowe "KPP Węgrów - remont sali gimnastycznej w obiekcie czynnym"


ostatnai modyfikacja: 04.06.2020
dodane: 04.06.2020

Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu informuje, iż w dniu 3 czerwca 2020 r. na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu (http://bip.mazowiecka.policja.gov.pl/KWR/zamowienie-publiczne/zamowienia-ogloszone) ogłoszone zostało postępowanie przetargowe za zadanie remontowe pn.:

KPP Węgrów - remont sali gimnastycznej w obiekcie czynnym - z terminem składania ofert do 17 czerwca 2020 roku do godz. 10:30

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości