Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Profesjonalne urządzenie do oczyszczania powietrza dla SDPS w Ostrówku


ostatnai modyfikacja: 22.09.2020
dodane: 22.09.2020

W dobie panującego koronawirusa w Polsce pensjonariusze Domów Pomocy Społecznej, w przypadku zakażenia SARS-CoV-2, są w grupie najwyższego ryzyka śmierci. Aby możliwie najbardziej ustrzec ich przed zakażeniem Marszałek Województwa Mazowieckiego przekazał dla Samorządowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrówku specjalistyczne urządzenie do dezynfekcji powietrza.

„Zakup urządzenia sfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego”.

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości