Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Siedem umów z Samorządem Województwa Mazowieckiego


ostatnai modyfikacja: 01.07.2020
dodane: 01.07.2020

29 czerwca 2020 r. w Sadownem Zastępca Burmistrza Łochowa Małgorzata Łotarska Skarbnik Gminy Łochów Maria Komuda podpisały siedem umów na dofinansowanie z członkami zarządu województwa mazowieckiego  Elżebietą Lanc i Ewą Orzełowską.

Pierwsza umowa, w ramach naboru na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych,   podpisana została na zadanie „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Laski” z dofinansowaniem 125 tys zł.

Dzięki wsparciu samorządu województwa mazowieckiego w wysokości 14 tys. zł OSP Gwizdały otrzymały dofinansowanie na remont drzwi garażowych.

Pięc następnych umów, w ramach MIAS podpisanych zostało na dofinansowanie w wysokości 10 tys. na każde z następujących zadań: rozbudowa oświetlenia drogowego drogi gminnej Jezryska – Łosiewice, rozbudowa boiska na działce gminnej w Kaliskach oraz zakup wyposażenia na plac zabaw przy świetlicy wiejskiej, rozbudowa oświetlenia drogowego w miejscowości Samotrzask, utworzenie boiska sportowego w miejscowości Łopianka, zakup i montaż wiat przystankowych w miejscowości Karczewizna.

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości