Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Urszula Anna Kalinowska nowym Przewodniczącym Rady Miejskiej w Łochowie


ostatnai modyfikacja: 25.04.2018
dodane: 25.04.2018
 
Rada Miejska w Łochowie ma nowego przewodniczącego. Głosami większości radnych została wybrana Urszula Anna Kalinowska. Wybór nowego przewodniczącego, podczas LIX/2018 Sesji RM, był niezbędny, po tym, jak z funkcji tej i zarazem mandatu radnego zrezygnował Andrzej Suchenek, który od 2010 roku kierował obradami rady.
 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości