Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA uczniowie szkół z terenu Gminy Łochów!


ostatnai modyfikacja: 31.10.2015
dodane: 10.06.2015

 

 

UWAGA uczniowie szkół z terenu Gminy Łochów!

 

Rusza projekt POLSKA W SERCU I W PLECAKU z zakresu pomocy Polonii zagranicznej realizowany wspólnie przez Gminę Łochów oraz Łochowskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk "CD" dofinansowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

W związku z tym poszukujemy młodzieży - 16 osób - w wieku 14 do 18 lat (szczególnie licealistów lub gimnazjalistów zamierzających rozpocząć naukę w LO od września 2015), która przez 3 tygodnie od 16 sierpnia do 5 września będzie asystować gościom z Ukrainy poznającym polski język i kulturę we wszystkich działaniach (warsztaty językowe, kulturowe, z geografii, z historii, dwa 3-dniowe wyjazdy, przygotowanie prezentacji publicznej i in.). WARUNKI dostępu: wiek 14-18 lat, uczęszczanie do szkoły na terenie Gminy Łochów, zgoda rodziców/opiekunów na udział w projekcie. KRYTERIA dodatkowe: (1) zainteresowania i osiągnięcia z dziedziny społeczno-artystycznej, (2) ocena z zachowania co najmniej dobra, (3) doświadczenie wolontariackie lub aktywność w samorządzie szkolnym, lub aktywność w NGO, (4) uprzedni udział w akcjach na rzecz Polonii - nieobligatoryjny, ale dający dodatkowe punkty przy naborze.

 

Udział w projekcie jest bezkosztowy.

 

Wstępne zgłoszenia poprzez wciągnięcie na listę chętnych (należy podać imię, nazwisko, telefon, e-mail - koniecznie) przyjmuje sekretariat LO w Łochowie, p. Anna Gago - tel. 25 6751205. 

 

 

W następnej kolejności zainteresowani otrzymają kwestionariusze aplikacyjne do wypełnienia i złożenia w formie papierowej. 

 

 

 

 Zespół projektu "Polska w sercu i w plecaku"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości