Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Zespół Szkół Gwizdały


ostatnai modyfikacja: 27.10.2015
dodane: 15.07.2015

 

 

Zespół Szkół w Gwizdalach prezentuje:

 

 

DRUGI SPOT (MUZYKA): http://youtu.be/AMYE4IAjTa0 MAKING-OF: http://youtu.be/a6gRvJodCqw Spoty "Wyloguj się do życia... a robi się to TAK" to wspólne dzieło Task Force Consulting, Film Produkcji oraz K2, realizowane pod merytoryczną opieką Fundacji FIRST. Inaugurują kampanię społeczną dla młodzieży, której celem jest: zainspirowanie do mądrego łączenia aktywności wirtualnej z życiem poza siecią...więcej na: www.wylogujsie.org Kampania „WYLOGUJ SIĘ DO ŻYCIA… a robi się to tak!” Autor i realizator: FIRST – Fundacja Innowacyjnych Rozwiązań Społecznych i Terapeutycznych Partnerzy strategiczni: Task Force Consulting, Film Produkcja, K2, Alkopoligamia Patroni medialni: Uzależnienie.com.pl, Fundacja Agory, TVP1, Zdrowie Menedżera Partnerzy: Legia Warszawa, Sound Tropez Wsparcie: Klub Basen Artystyczny, K2 Internet Projekt finansowany przez ministra zdrowia w ramach Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych Twórca: Tatiana Mindewicz-Puacz Koordynator

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości