Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Zmodernizowane ulice gminne i powiatowe w gminie Łochów


ostatnai modyfikacja: 19.01.2016
dodane: 23.10.2015

 

 

 

Uroczyste otwarcie wyremontowanych i zmodernizowanych ulic gminnych i powiatowych w gminie Łochów odbyło się 21 października 2015r. o godz. 12.00. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Elżbieta Lanc członek zarządu Województwa Mazowieckiego, Minister Rolnictwa Marek Sawicki, Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk oraz Wójtowie i Burmistrzowie z sąsiednich gmin.

 

Przejdź do galerii fotografii.

 

  Burmistrz Łochowa, Zastępca Burmistrza oraz Starosta Powiatu Węgrowskiego serdecznie dziekują wszystkim mieszkańcom tych ulic za wsparcie w partycypacji kosztów wyremontowania, dziękując za włożony wysiłek na rzecz rozwoju naszego miasta i gminy Łochów.

 

 

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości