Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza rolników do udziału w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Konkurs przebiegać będzie pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

W załączeniu regulamin konkursu oraz załącznik ...

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

16.03.2021
więcej

101 rocznica urodzin Pani Janiny Śliwy

Z ogromną  radością informujemy, iż w dniu dzisiejszym tj.15 marca - Jubileusz 101 urodzin obchodzi mieszkanka naszej Gminy P. Janina Śliwa z domu Drózda. Władze samorządowe Gminy Łochów pamiętały o wyjątkowym Jubileuszu. Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich i USC Kokosza Beata w imieniu Burmistrza Łochowa i wszystkim mieszkańców Gminy odwiedziła Jubilatkę i złożyła życzenia urodzinowe, wręczając bukiet kwiatów, list gratulacyjny oraz  kosz słodkości. Bukiet kwiatów sprawił Jubilatce największą, nieskrywaną radość, wywołując uśmiech na jej twarzy. P. Janina całe swoje życie związała z pracą na roli i wychowaniem dzieci /doczekała się z mężem Stanisławem 3 synów i 2 córek/. Obecnie Szanowna Jubilatka przebywa pod troskliwą opieką syna i synowej Elżbiety w Łochowie.

„P. Janino w tak ważnym i uroczystym dniu proszę przyjąć serdeczne życzenia wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze,  radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności. Niech jesień Pani życia upływa w gronie najbliższych , życzliwych Pani osób/. 

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Władze samorządowe Gminy Łochów.

15.03.2021
więcej

Zbieramy uwagi do przedstawionych planów przejazdów bezkolizyjnych w Gminie Łochów

Opracowanie koncepcji budowy przejazdów bezkolizyjnych, dwupoziomowych w Gminie Łochów.

Uwagi do przedstawionych przez PKP PLK S.A. planów sytuacyjnych prosimy zgłaszać do 30 kwietnia 2021 r.

10.03.2021
więcej

Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzeni w Gminie Łochów

08.03.2021
więcej

ARiMR przypomina - wypalanie traw grozi utratą dopłat

Z nastaniem przedwiośnia rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.

05.03.2021
więcej