Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Ważna informacja dla rolników

Zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym.

01.10.2020
więcej

Uwaga!!! Przerwa w dostawie wody w miejscowości Jasiorówka

30 września 2020 r. (Środa) w godzinach 8:00 do 14:00 w miejscowości Jasiorówka nastąpi przerwa w dostawie wody z wodociągu (spowodowana pracami przy budowie wiaduktu). Za utrudnienia przepraszamy.

28.09.2020
więcej

Dzwoni rachmistrz? Skorzystaj z okazji i spisz gospodarstwo rolne!

16 września pracę rozpoczęli rachmistrze telefoniczni Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Przez 6 dni w tygodniu dzwonią do użytkowników gospodarstw rolnych z propozycją spisania gospodarstwa rolnego. Warto skorzystać z tej metody spisowej – rachmistrz zadaje pytania i wprowadza odpowiedzi do formularza spisowego, rolnik musi mu tylko przekazać wymagane informacje.

28.09.2020
więcej

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne!

Rolnicy z naszej gminy, liczymy na Was! Jeśli wszyscy weźmiecie udział w Powszechnym Spisie Rolnym, to mamy ogromną szansę na atrakcyjne nagrody dla naszych przedszkoli i szkół!

28.09.2020
więcej

Profesjonalne urządzenie do oczyszczania powietrza dla SDPS w Ostrówku

W dobie panującego koronawirusa w Polsce pensjonariusze Domów Pomocy Społecznej, w przypadku zakażenia SARS-CoV-2, są w grupie najwyższego ryzyka śmierci. Aby możliwie najbardziej ustrzec ich przed zakażeniem Marszałek Województwa Mazowieckiego przekazał dla Samorządowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrówku specjalistyczne urządzenie do dezynfekcji powietrza.

 

„Zakup urządzenia sfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego”.

22.09.2020
więcej