Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Akcja "Pomóż się przytulić"

O co chodzi? A po co? A dlaczego?

Budzisz się po operacji a obok nie ma rodzica ... tylko rurki, kabelki, aparatura, obcy ludzie ... i mały miś, który się do Ciebie przytula i już wiesz, że będzie dobrze, musi być dobrze. Każdy może się dołączyć. Zapraszamy!

Wielka zbiórka pluszaków dla dzieci z sali wybudzeń w budynku Urzędu Miejskiego w Łochowie (pudełko oznaczone akcją zbiórki w holu, przy wejściu obok Biura Obsługi Mieszkańca!).

Pomóż się przytulić

 

25.07.2019
więcej

Uwaga maturzysto!!! Zdobądź stypendium pomostowe na studia!

22.07.2019
więcej

Informacja o dyżurach dotyczących nadzoru nad lasami niestanowiącymi własności Skarbu Państwa

Informacja o dyżurach dotyczących nadzoru nad lasami niestanowiącymi własności Skarbu Państwa

18.07.2019
więcej

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego

Burmistrz Łochowa podaje do publicznej wiadomości, iż wszczął postepowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: „Rozbudowie i przebudowie budynku zakładu montażu kotłów centralnego ogrzewania na terenie działek o nr ewid. 146/1 i 146/3 zlokalizowanych w miejscowości Kamionna ul. Leśna 3a Gmina Łochów”.

17.07.2019
więcej

Obwieszczenie Komisji Okręgowej Nr 269 w Łochowie

16.07.2019
więcej