Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Zapraszamy do Zambrzyńca

05.07.2019
więcej

MAZOWIECKI INSTRUMENT AKTYWIZACJI SOŁECTW MAZOWSZE 2019

4 lipca 2019 r. w Urzędzie Gminy Sadowne Burmistrz Robert Gołaszewski przy kontrasygnacie Zastępcy Skarbnika Katarzyny Matusik podpisał z Członkami Zarządu Województwa Mazowieckiego Janiną Ewą Orzełowską i Elżbietą Lanc umowy na dofinansowanie realizacji 5 zadań z Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw.

05.07.2019
więcej

ZAPRASZAMY NA DNI ŁOCHOWA

05.07.2019
więcej

Informator turystyczny służby celno-skarbowej

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Węgrowie zachęcia do zapoznania się z treścią informatora turystycznego służby celno-skarbowej dotyczącego między innymi  norm ilościowo i wartościowych towarów przywożonych w bagażu osobistym podróżnych, przyjeżdżających z państw trzecich, wartości dewizowych, ograniczeń w przewozie i wywozie oraz informacji jak nie stać się ofiarą przemytników narkotyków ...

03.07.2019
więcej

Dyżur nadzoru nad gospodarką leśną

Starostowo Powiatowe w Węgrowie informuje, że w związku ze zmianą firmy sprawującej w imieniu starosty nadzór nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności skarbu Państwa, w pierwszej połowie lipca 2019r. nie będzie osoby dyżurującej w Gminie Łochów. Równocześnie wnioski mogą być składane do Starostwa Powiatowego w Węgrowie, Wydział Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, ul. Piłsudskiego 23, pokój 204. Nowy harmonogram z dyżurami zostanie ogłoszony niezwłocznie po ustaleniu z firmą.

03.07.2019
więcej