Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Festyn Rodzinny w Zambrzyńcu


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 24.07.2017

Chęci i zdolności organizacyjne - to podstawa udanej imprezy. Udowodnili to mieszkańcy Zambrzyńca  z Panią sołtys Agatą Janiszewską – Grzymała na czele, którzy w niedzielę 23 czerwca zorganizowali Festyn Integracyjny w swojej miejscowości.

Na festynie zorganizowano konkurs Mistrz Wypieków. Gospodynie z Zambrzyńca prześcigały się w cukierniczej inwencji w wyglądzie i smaku wypieków.

Jury zadecydowało, że w Zambrzyńcu królową wypieków i niekwestionowanym talentem cukierniczym popisała się Agnieszka Michalik, drugie miejsce zajęła Bogusława Tulwin a Ewa Luberadzka trzecie.

 

Przyszło wielu mieszkańców z dziećmi dla których zorganizowana była lekcja stomatologiczna. Lekcję poprowadziła Pani dr Joanna Kalinowska, która przekazała ogromną ilość informacji: o zdrowych zębach, jamie ustnej, próchnicy, profilaktyce i innych “zębowych” sprawach. Dzieci świetnie bawiły się biorąc udział w konkursie mycia zębów.

Podczas trwania festynu przybyli goście mogli spróbować ciast upieczonych przez panie z Zambrzyńca. Była kiełbaska z grilla, pyszne kanapki i swojski chleb ze smalcem  a uczestnicy festynu mogli spędzić niezapomniane chwile przy muzyce, którą prezentował DJ Adam.

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości