Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

LDG zaprasza do udziału w projekcie


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 30.05.2018

Zapraszamy do udziału w projekcie Jesteśmy Razem! Gra planszowa promująca dziedzictwo i wspólnotę obszaru działania Stowarzyszenia – Lokalnej Grupie Działania „Bądźmy Razem”. 

Cel projektu jest zmocnienie więzi pomiędzy mieszkańcami gmin członkowskich z terenu Stowarzyszenia – Lokalnej Grupie Działania „Bądźmy Razem” dzięki zespołowemu opracowaniu przez 30 osób reprezentujących te gminy gry planszowej promującej wspólne dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe tego obszaru, wyprodukowaniu tej gry, nieodpłatnej dystrybucji i jej aktywnej promocji wśród mieszkańców.

W ramach projektu uczestnicy wezmą udział w czerwcu 2018 r. w jednodniowych warsztatach kreacji gier poprowadzonych przez przedstawiciela producenta. W ich trakcie wypracują koncepcję planszówki, zaproponują lokacje na planszę i pytania quizowe. Organizator zapewni uczestnikom dojazd na miejsce warsztatów, opiekę animatorów, całodzienne wyżywienie.

Okres realizacji maj – październik 2018 roku.

Udział w projekcie należy zgłosić do dnia 8 czerwca 2018 roku do godz. 15:00.

 

PLIKI DO POBRANIA

Karta zgłoszeniowa uczestnika

Pisemna zgoda rodziców (osoba niepełnoletnia)

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości