Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Mieszkańcy Parkowej doczekali się ulicy jak trzeba.


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 20.10.2017

 

Z inicjatywy mieszkańców ulicy Parkowej odbyło się otwarcie i poświęcenie wyremontowanej ulicy Parkowej w Łochowie. Jak powiedział Benedykt Damentko, mieszkaniec Parkowej , mieszkańcy czterdzieści lat czekali na zrobienie tej ulicy.  Nie krył ogromnej radości z zakończonych prac i osiągniętego celu, bo jak powiedział; „Na naszej ulicy jest kilkoro niepełnosprawnych, którzy teraz dopiero mogą wyjść na bezpieczny spacer.” Na zaproszenie mieszkańców przybył Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Wiceburmistrz Małgorzata Łotarska wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Łochowie.

Poświecenia drogi dokonał Ks. Piotr Jarosiewicz, wikariusz Parafii pw. Niepokalanego Serca N.M.P. w Łochowie.  Do symbolicznego przecięcia wstęgi stanęło wiele osób nie wyłączając najmłodszych mieszkańców ulicy Parkowej.

 

ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości