PONAD 2 MLN RZĄDOWEGO WSPARCIA DLA GMINY ŁOCHÓW

ostatnai modyfikacja: 12.10.2018
dodane: 12.10.2018

8 października br. Gmina Łochów podpisała umowę na dofinansowanie zadania „Rozbudowa ulicy św. Jana Pawła II w Ostrówku o długości 0,98 km”.
    Kwota dotacji to 2 288 412 zł. Środki pochodzą z  Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej.
    Umowę na realizację tego zadania Wojewoda Mazowiecki, Zdzisław Sipiera podpisał z Burmistrzem Łochowa Robertem Gołaszewskim i Panią Skarbnik Gminy Łochów Marią Komuda.
    W uroczystym podpisaniu umów udział wzięli: Marszałek Senatu Maria Koc, Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski, Alicja Walecka, Dyrektor Biura Wojewody, Katarzyna Harmata Zastępca Dyrektora Biura Rozwoju i Inwestycji oraz Marek Renik, Kierownik Delegatury MUW w Siedlcach.

autor: A.Grądzka