Gmina Łochów

Gmina Łochów zbiera informacje o zapotrzebowaniu na węgiel dla gospodarstw domowych

Ocena 0/5

Urząd Miejski w Łochowie opracowuje plan dystrybucji węgla, który ma zamiar zakupić dla mieszkańców. Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie przez gospodarstwa domowe wstępnego zapotrzebowania na ten surowiec.


W związku z planowaną dystrybucją węgla, Gmina Łochów zbiera informacje o zapotrzebowaniu na węgiel dla gospodarstw domowych. Węgiel dystrybuowany przez gminę przysługuje tym mieszkańcom, którzy są uprawnieni do otrzymania dodatku węglowego i posiadają piec zarejestrowany w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).

Aby zgłosić wstępne zapotrzebowania na węgiel należy wysłać deklarację mailowo lub przyjść do siedziby Urzędu osobiście. Prosimy w deklaracji uwzględnić zapotrzebowanie na konkretną ilość węgla w danym okresie.

Deklaracje mieszkańców będą zbierane do 10 listopada br. drogą mailową na adres kancelaria@gminalochow.pl lub osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańca (parter w Urzędzie Miejskim w Łochowie.

UWAGA! Złożenie ankiety nie oznacza złożenia wniosku! Ma na celu uzyskanie informacji, czy mieszkańcy są zainteresowani zakupem preferencyjnym węgla na warunkach i cenie przedstawionej przez Rząd RP.

Ustawa regulująca sprzedaż węgla przez gminy jest w trakcie procedowania, więc powyższe informacje ostatecznie mogą ulec zmianie. Po wprowadzeniu ustawy koniecznie będzie złożenie wniosku o zakup węgla od Gminy.

Urząd Miejski w Łochowie zastrzega, że nie będzie miał wpływu na jakość dystrybuowanego węgla oraz asortyment, jaki będzie ostatecznie dostępny dla samorządów.

 

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności