Gmina Łochów

Uroczyste otwarcie Posterunku JRG

Ocena 0/5

   1 kwietnia, po raz siedemnasty, obyło się uroczyste otwarcie Posterunku JRG Państwowej Straży Pożarnej w Ostrówku. Posterunek co rok funkcjonuje w miesiącach od kwietnia do września w okresie występowania największej ilości zdarzeń w danym rejonie. Prowadzi on działania ratownicze, ochraniając obszar administracyjny trzech gmin: Łochowa, Sadownego i Stoczka.
   Posterunek składa się ze strażaków zawodowych PSP i ochotników z lokalnych jednostek gmin, pełniących służby w systemie zmianowym. Strażacy będą dysponowali samochodem 671[M]21 GBA-Rt 2,6/25 MAN.
   Posterunek funkcjonuje na terenie Gminy Łochów od 2000 roku, początkowo w siedzibie OSP Łochów Al. Węgrowska, a od 2009 roku został przeniesiony do OSP w Ostrówku.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności