Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 22 maja 2024
Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
pochmurno
17°C

INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Siedlcach II z dnia 22 lutego 2024 r.

Ocena 0/5

INFORMACJA
Komisarza Wyborczego w Siedlcach II
z dnia 22 lutego 2024 r.


Na podstawie art. 178 § 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408), w celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r., Komisarz Wyborczy w Siedlcach II informuje o możliwości dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych oraz miejscu, dacie i godzinie losowania kandydatów do składów tych komisji.


§ 1.
W związku z niedoborem kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych zgłoszonych przez komitety wyborcze informuję pełnomocników wyborczych komitetów wyborczych o możliwości dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów do niżej wymienionych komisji wyborczych:
- Gminnej Komisji Wyborczej w Borowiu, w liczbie 1
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Cegłowie, w liczbie 5
- Gminnej Komisji Wyborczej w Dębem Wielkim, w liczbie 3
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Dobrem, w liczbie 4
- Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie, w liczbie 1
- Gminnej Komisji Wyborczej w Górznie, w liczbie 2
- Gminnej Komisji Wyborczej w Grębkowie, w liczbie 4
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Halinowie, w liczbie 1
- Gminnej Komisji Wyborczej w Jakubowie, w liczbie 3
- Gminnej Komisji Wyborczej w Korytnicy, w liczbie 3
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Latowiczu, w liczbie 4
- Gminnej Komisji Wyborczej w Liwie, w liczbie 3
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Łochowie, w liczbie 4
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Maciejowicach, w liczbie 2
- Gminnej Komisji Wyborczej w Miastkowie Kościelnym, w liczbie 1
- Gminnej Komisji Wyborczej w Miedznie, w liczbie 3
- Gminnej Komisji Wyborczej w Mińsku Mazowieckim, w liczbie 2
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Mińsku Mazowieckim, w liczbie 9
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Mrozach, w liczbie 3
- Gminnej Komisji Wyborczej w Parysowie, w liczbie 1
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Pilawie, w liczbie 1
- Gminnej Komisji Wyborczej w Sadownem, w liczbie 6
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Siennicy, w liczbie 5
- Gminnej Komisji Wyborczej w Stanisławowie, w liczbie 5
- Gminnej Komisji Wyborczej w Stoczku, w liczbie 4
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Sulejówku, w liczbie 4
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Węgrowie, w liczbie 2
- Gminnej Komisji Wyborczej w Wierzbnie, w liczbie 3
- Powiatowej Komisji Wyborczej w Garwolinie, w liczbie 9
- Powiatowej Komisji Wyborczej w Mińsku Mazowieckim, w liczbie 10
- Powiatowej Komisji Wyborczej w Węgrowie, w liczbie 8
do dnia 23 lutego 2024 r. do godz. 15:00 do siedziby Komisarza Wyborczego w Siedlcach II:
ul. Piłsudskiego 38, 08-110 Siedlce


§ 2.
W przypadku, gdy liczba zgłoszeń dokonanych przez poszczególnych pełnomocników wyborczych komitetów wyborczych przekroczy liczby wskazane w § 1, członków komisji wyłoni losowanie, o którym mowa w art. 178 § 3 pkt 1, które odbędzie się w dniu 23 lutego 2024 r. o godz. 16:00 w siedzibie Komisarza Wyborczego w Siedlcach II.


§ 3.
W dniu 23 lutego 2024 r. o godz. 15:00 w siedzibie Komisarza Wyborczego w Siedlcach II odbędzie się także losowanie, o którym mowa w art. 178 § 3 pkt 2 Kodeksu wyborczego, w niżej wymienionych komisjach wyborczych:
- Miejskiej Komisji Wyborczej w Łaskarzewie
- Gminnej Komisji Wyborczej w Trojanowie


§ 4.
Nieobecność pełnomocników wyborczych nie wstrzymuje przeprowadzenia losowania.


Komisarz Wyborczy w Siedlcach II
/-/ Konrad Mielcarek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.