Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 15 lipca 2024
Imieniny: Henryk, Włodzimierz, Brunon
słonecznie
25°C

Możliwość ubiegania się o przyznanie dotacji na pokrycie kosztów związanych z odnowieniem powierzchni leśnych zniszczonych w wyniku klęsk żywiołowych dla prywatnych właścicieli lasów

Ocena 0/5

Starostwo Powiatowe w Węgrowie, Wdział Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa informuje o możliwości ubiegania się o przyznanie dotacji na pokrycie kosztów kwalifikowanych w ramach realizacji zadań w 2024 roku związanych z odnowieniem powierzchni leśnych zniszczonych w  wyniku klęsk żywiołowych dla prywatnych właścicieli lasów  /podstawa prawna: art. 12 ust.1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach/.

W związku z powyższym Burmistrz Łochowa informuje, iż osoby ubiegające się o dotacje powinny złożyć do Starostwa Powiatowego w Węgrowie w terminie do dnia 02.02.2024 r.:

1.       Wniosek o przyznanie dotacji na odnowienie – przebudowę powierzchni leśnej zniszczonych 
w wyniku klęsk żywiołowych wraz z opinią Nadleśnictwa i załączyć następujące dokumenty:

- lokalizacja powierzchni leśnej (gmina, obręb, nr ewidencyjny działki – wypis z rejestru gruntów, mapa ewidencyjna z zaznaczoną powierzchnią, która uległa zniszczeniu w wyniku klęski żywiołowej,

- powierzchnia zniszczona (ha),

- powierzchnia do odnowienia/przebudowy (ha),

- wnioskowana kwota na odnowienie/przebudowę drzewostanu (zł),

- datę wystąpienia klęski żywiołowej oraz rodzaj zdarzenia klęskowego (zgodnie z art. 12 ust. 1 ustawy o lasach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1356 z późn. m.)) wraz z opisem zniszczeń.

2. postanowienie o umorzeniu przedmiotowego postępowania  - w przypadku pożaru.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.