Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 22 maja 2024
Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
pochmurno
18°C

Nowy samochód strażacki dla OSP Brzuza

Ocena 0/5

Baner_główny_-_OSP 

   28 lutego 2024 roku w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sadownem miało miejsce uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie zakupu samochodów pożarniczych z programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza.
Z terenu powiatu węgrowskiego dofinansowanie uzyskało 5 projektów, w tym projekt Gminy Łochów pn. „Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu węgrowskiego oraz zapobieganie ryzykom związanym z klimatem i zarządzanie nimi poprzez zakup nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzuzie, oraz przeprowadzenie kampanii informacyjnej w zakresie wiedzy o zmianach klimatu i ochrony zasobów wodnych.”, który otrzymał dofinansowanie w kwocie 1 393 576,78 zł.
   Samorząd Województwa Mazowieckiego był reprezentowany przez Członków Zarządu Województwa Mazowieckiego Janinę Ewę Orzełowską oraz Elżbietę Lanc, zaś Gmina Łochów przez Zastępcę Burmistrza Małgorzatę Łotarską i Zastępcę Skarbnika Katarzynę Matusik, w obecności Komendanta Gminnego Ochrony Przeciwpożarowej Pawła Łabaja oraz Prezesa OSP w Brzuzie dh Grzegorza Gmura.

Galeria zdjęć

28_02_2024_podpisanie_umowy_fot_pawel_labaj (3) 28_02_2024_podpisanie_umowy_fot_pawel_labaj (6) 28_02_2024_podpisanie_umowy_fot_pawel_labaj (7)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.