Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 22 maja 2024
Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
pochmurno
17°C

Realizacja projektu budowy szerokopasmowej sieci światłowodowej

Ocena 0/5

Drodzy mieszkańcy Miasta i Gminy Łochów! 

Informujemy, że w naszej gminie w najbliższych 3 latach będzie realizowany projekt budowy szerokopasmowej sieci światłowodowej w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Inwestycja ta doprowadzi do wykonania sieci światłowodowej w lokalizacjach, gdzie usługi w tej technologii nie były wcześniej dostępne. Do końca 2026 roku na terenie naszej gminy wybudowana zostanie infrastruktura światłowodowa obejmująca swoim zasięgiem znaczną część gospodarstw domowych, które do tej pory nie miały dostępu do takiej sieci. Dzięki temu mieszkańcy uzyskają dostęp do niezawodnych usług światłowodowych (Internet, telewizja, telefon). Co więcej, budowana sieć będzie miała charakter otwarty co oznacza, że swoje usługi będą mogli Państwu w przyszłości zaoferować, oprócz lokalnych dostawców internetu, najbardziej rozpoznawalni dostawcy usług telekomunikacyjnych.

Inwestycja realizowana jest z dotacji Unii Europejskiej oraz ze środków własnych inwestora , jakim jest lokalny dostawca usług internetowych - IT4 Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie. Wykonawcą odpowiedzialnym za działania związane z projektowaniem i budową sieci światłowodowej na obszarze powiatu jest firma NPLAY Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Osoby zainteresowane mogą sprawdzić czy adres nieruchomości jest objęty projektem pod rządowym adresem internetowym:

www.internet.gov.pl

Jest to System Informacyjny o Dostępie do Usług Stacjonarnego Internetu Szerokopasmowego, gdzie każdy mieszkaniec może sprawdzić czy jego adres został uwzględniony w programie (kolor zielony oznacza objęcie zakresem) jak również może zgłosić zapotrzebowanie na Internet klikając odpowiedni przycisk na stronie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.