Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 24 czerwca 2024
Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
pochmurno
21°C

Skorzystaj z dotacji "Czyste powietrze"

Ocena 0/5

Skorzystaj z dotacji w ramach programu „Czyste Powietrze” i wymień piec pozaklasowy tzw. kopciucha. Zamień swój stary piec na nowoczesne i proekologiczne kotły gazowe, na ogrzewanie elektryczne lub pompy ciepła. A jeśli nie masz możliwości podłączenia się do sieci gazowej, zdecyduj się na kotły węglowe 5 klasy, olejowe lub na biomasę. Więcej informacji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, tel. (22) 504 41 00, e-mail: poczta@wfosigw.pl lub punkt informacyjno-konsultacyjny programu „Czyste Powietrze”, działający w Urzędzie Miejskim w Łochowie pod nr tel. (25) 643 78 77.

Przestrzeganie przepisów uchwały antysmogowej obowiązującej na terenie województwa mazowieckiego jest kontrolowane poprzez sprawdzanie rodzajów i jakości stosowanych paliw. Użytkownicy instalacji naruszający przepisy uchwały mogą być ukarani grzywną do 5000 zł lub mandatem do 500 zł. Należy pamiętać, że zgodnie z art. 225 kodeksu karnego udaremnianie lub utrudnianie przeprowadzenia kontroli podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

 

 

Zgodnie z założeniami Programu Ochrony Powietrza dla obszaru województwa mazowieckiego, w tym również dla terenu gminy Łochów, istnieje możliwość wystąpienia powiadomień Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w przypadku ryzyka przekroczenia norm jakości powietrza w Twoim miejscu zamieszkania? Pamiętaj, aby zapoznać się z informacjami, jakie działania należy podjąć i do jakich zaleceń się zastosować.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.