Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
deszcz
7°C

Zarządzenie ws. wykazu miejsc do bezpłatnego umieszczania plakatów wyborczych

Ocena 0/5

W dniu 4 marca 2024 roku burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski wydał zarządzenie w sprawie wyznaczenia miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. (II tura- 21 kwietnia 2024 r.)

Na podstawie tego zarządzenia można bezpłatnie wieszać plakaty wyborcze:

na słupach ogłoszeniowych w mieście Łochów:

 • przy Alei Pokoju w Łochowie;
 • przy ul. 1 Maja w Łochowie.

na  tablicach ogłoszeniowych we wszystkich sołectwach utworzonych w Gminie Łochów.

na ogrodzeniach:

 • przy budynku ul. Fabryczna 2 w Łochowie;
 • przy budynku ul. Fabryczna 3 w Łochowie;
 • przy budynku ul. Fabryczna 10 w Łochowie;
 • ogrodzenie Targowiska Miejskiego w Łochowie;
 • przy ul. Nowowiejskiej 2;
 • Samorządowego Przedszkola nr 1 w Łochowie, ul. Kolejowa 23;
 • Boiska przy Alei Łochowskiej;
 • Muzeum Gwizdka w Gwizdałach, Gwizdały 89;
 • budynku byłej Szkoły Podstawowej w Brzuzie, Brzuza 43;
 • budynku byłej Szkoły Podstawowej w Kalinowcu, Kalinowiec 12.

UWAGA! Materiały wyborcze należy umieszczać w taki sposób, aby było można je usunąć bez powodowania szkód. Plakaty i hasła wyborcze nieusunięte przez zobowiązanych do tego pełnomocników wyborczych w terminie 7 dni po dniu wyborów zostaną usunięte na koszt obowiązanych.

Pełna treść Zarządzenia 32/2024 [TUTAJ]

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.