Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 15 lipca 2024
Imieniny: Henryk, Włodzimierz, Brunon
pochmurno
25°C

Świat jest w naszych rękach - konferencja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łochowie

Ocena 0/5

15 listopada 2023 r. w Sali kinowej MiGOK w Łochowie  odbyła się II Konferencja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łochowie pt.  „Świat jest w naszych rękach”. Tematem przewodnim wydarzenia były kwestie związane z ekologią i dbałością o środowisko. Zaproszeni przedstawiciele  wszystkich szkół z terenu gminy Łochów zaprezentowali przygotowane przez siebie prezentacje,  w których przedstawili podejmowane w tym zakresie działania.

Młodzi radni wskazali na potrzeby związane z ekologią, w szczególności te w najbliższym otoczeniu. Zgromadzenie ponad 150 uczniów wraz z kadrą pedagogiczną, pozwoliło w ramach Konferencji na zapoczątkowanie też ważnego dla młodych ludzi tematu, jakim jest wparcie psychologiczne dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym.  Spotkanie z udziałem zaproszonych specjalistów zostało poprowadzone przez członków Młodzieżowej Rady, którzy byli moderatorami podejmowanych dyskusji wprowadzających zarówno twórców wydarzenia, jak i jego uczestników w tematykę działań planowanych na 2024 rok. 

Dużym wsparciem dla młodych ludzi  w zakresie organizacji i prowadzenia Konferencji były warsztaty „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne”, które odbyły się 27 września br. w Urzędzie Miejskim w Łochowie. W trakcie aktywnych i bardzo kreatywnych zajęć radni poznali m.in. techniki radzenia sobie ze stresem związanym z publiczną prezentacją, z zasadami komunikacji i znaczeniem „mowy ciała”.

W dniach 28-29 października 2023 r., Radni z MRM w Łochowie  uczestniczyli ponadto w wyjeździe do Ośrodka "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" w Sejnach, gdzie szkolili się na warsztatach ekologiczno-przyrodniczych.

mazowsze_logo 

Projekt „Świat jest w naszych rękach-Eko  Młodzieżowa Rada Miejska w Łochowie” został dofinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego ze środków Programu „Mazowsze dla Młodzieży”.

Galeria zdjęć

świat jest w naszych rękach (1) świat jest w naszych rękach (2) świat jest w naszych rękach (3) świat jest w naszych rękach (4) świat jest w naszych rękach (5) świat jest w naszych rękach (6) świat jest w naszych rękach (7) świat jest w naszych rękach (8) świat jest w naszych rękach (9) świat jest w naszych rękach (10) świat jest w naszych rękach (11) świat jest w naszych rękach (12) świat jest w naszych rękach (13) świat jest w naszych rękach (14) świat jest w naszych rękach (15) świat jest w naszych rękach (16) świat jest w naszych rękach (17) świat jest w naszych rękach (18) świat jest w naszych rękach (19) świat jest w naszych rękach (20) świat jest w naszych rękach (21)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.