Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 24 czerwca 2024
Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
pochmurno
22°C

Jubileusz 100 lecia urodzin Pani Narzymskiej Janiny

Ocena 0/5

100 lecie urodzin to niecodzienna i wyjątkowa uroczystość. To piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu.  W niedzielne popołudnie 28.01.2024r. świętowała swoje 100 urodziny mieszkanka naszej Gminy, zamieszkała w Ostrówku, Pani Narzymska Janina z domu Styś.

Jubilatka urodziła się 29.01.1924r. w Baczkach. Pani Janina w swoim długim życiu wychowała 5 dzieci, w tym 2 synów i 3 córki. Z mężem Janem przeżyła w związku małżeńskim ponad 50 lat. Zajmowała się domem, pracą w gospodarstwie i wychowywaniem dzieci. Dzięki umiejętnościom krawieckim znana była okolicznym mieszkańcom, którzy chętnie korzystali z jej usług.

Stulecie to wyjątkowy Jubileusz o którym pamiętały władze samorządowe Gminy Łochów. Życzenia urodzinowe dla Szanownej Jubilatki,  w imieniu całej społeczności lokalnej złożyli Burmistrz Łochowa   Robert Gołaszewski, Z-ca Burmistrza  Małgorzata Łotarska  i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Łochowie Beata Kokosza. Wręczono Pani Janinie pamiątkową statuetkę z grawerem, bukiet kwiatów i kosz słodkości. Uroczystość miała podniosły, a zarazem rodzinny charakter. Na urodzinach Pani Janiny spotkała się cała, wielopokoleniowa rodzina. Były gorące życzenia, uściski i gratulacje z okazji tak wyjątkowych urodzin, odśpiewano Jubilatce gromkie „ 200 lat”  i skosztowano urodzinowego tortu.

„Szanowna Jubilatko, Pani Janino jest nam niezmiernie miło, że wśród członków naszej społeczności, Gminy Łochów znajduje się osoba, która obchodzi tak wyjątkowy Jubileusz. Proszę przyjąć raz jeszcze bukiet wspaniałych, urodzinowych życzeń: zdrowia, uśmiechu i zadowolenia na każdy nowy dzień. Przesyłamy życzenia spokoju i rodzinnego ciepła. Niech jesień Pani życia mieni się tylko ciepłymi kolorami i przyniesie kolejne, jeszcze piękniejsze jubileusze  o których będziemy pamiętać i razem z Panią świętować.”

 Z serdecznymi pozdrowieniami

Kokosza Beata

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w  Łochowie

Galeria zdjęć

Janina_Narzymska (1) Janina_Narzymska (2) Janina_Narzymska (3) Janina_Narzymska (4) Janina_Narzymska (5) Janina_Narzymska (6) Janina_Narzymska (7) Janina_Narzymska (8) Janina_Narzymska (9) Janina_Narzymska (10) Janina_Narzymska (11) Janina_Narzymska (12) Janina_Narzymska (13) Janina_Narzymska (14) Janina_Narzymska (15) Janina_Narzymska (16) Janina_Narzymska (17)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.