Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 24 czerwca 2024
Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
pochmurno
21°C

Uwaga!!! Informacja dla mieszkańców z terenów zagrożonych powodzią w gminie Łochów

Ocena 0/5

W związku z systematycznym podnoszeniem się poziomu wody na rzece Bug, istnieje realne zagrożenie wystąpienia powodzi na terenach sołectw Szumin i Brzuza, szczególnie działek letniskowych na terenie miejscowości Szumin. W związku z tym Burmistrz Łochowa  w dniu 26 stycznia 2024 roku wydał zarządzenie nr 14/2024 w sprawie ogłoszenia alarmu przeciwpowodziowego.

Mając doświadczenie z lat ubiegłych, może dojść do wylania rzeki Bug i zalania niżej położonych  działek, szczególnie działek letniskowych na miejscowości Szumin. 

Burmistrz Łochowa zwraca się z prośbą do mieszkańców zamieszkujących tereny zagrożone w w/w sołectwach o podjęcie działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa sobie i swoim rodzinom oraz o zabezpieczenie własnego dobytku.

W przypadku bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa należy dzwonić:

501 098 997 – Zarządzanie Kryzysowe
25 643 78 00  – Urząd Miejski w Łochowie
112 – numer alarmowy (Straż Pożarna, Policja, Pogotowie Ratunkowe)

Mieszkańcy terenów rekreacyjnych przebywający na terenach zagrożonych powodzią powinni zgłosić fakt przebywania w Urzędzie Miejskim w Łochowie.

W przypadku gwałtownego  przyboru wody prosimy o niezwłoczne opuszczenie zagrożonego teren i zastosowania się do poleceń służb.                                      

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.